A Bakony terepfutója 2019 összetett eredménylistája

A Bakony terepfutója 2019 sorozat eredményei
Serdülő fiúk
1 Cseke Bulcsú Levente 2005 Biatorbágy 63
2 Szigetfy Dominik 2008 Veszprém Bridzs és Tájékozódási SE 35
3 Tihany Levente 2005 Kecskemét 25
4 Horváth Álmos 2007 Nyalka 23
5 Horváth Ányos 2010 Nyalka 22
6 Horváth Erik 2004 Bősi Futóklub 20
7 Gyarmati Márton János 2007 Székesfehérvár 19
8 Kóti László 2003 Karcag 17
9 Balogh Attila 2006 Vedac 15
10 Gőcze Bence 2003 Celldömölk 15
11 Dániel Gergely 2004 Győr 14
12 Engemayer Benjamin 2004 Futapest 9
13 Spengler Thomas 2007 Suhanj! Alapítvány 9
14 Jeszenszky Péter 2003 Budapest 8
15 Szima Zalán 2008 Szombathely 7
Serdülő lányok
1 Szemán Kitti 2004 Vedac 55
2 Nagy Nóra 2004 Vedac 49
3 Cseke Kincső Lelle 2007 Biatorbágy 43
4 Rédling Renáta 2005 Vedac 30
5 Esső Dóra 2007 Vedac 17
6 Molnár Blanka 2004 Veszprémi Triatlon Egylet 17
7 Koródi Anna 2006 ARAK 15
8 Szemán Kata 2006 Vedac 15
9 Sárai-Szabó Csenge 2006 Kecskemét 10
10 Pató Dóra 2008 Budapest 9
11 Szima Emma 2004 Szombathely 9
12 Pató Eszter 2008 Budapest 8
Ifjúsági férfiak
1 Bátor Péter 1999 Fitten Várpalotáért 50
2 Dévay Zsombor 2000 Alba Triatlon SE 45
3 Paár Balázs 2000 Kapuvár 25
4 Gemza Boldizsár 2000 Győrújbarát 20
5 Bárdos László 2001 Székács SZKI 17
6 Sipos Dominik 2000 Székács SZKI 15
7 Gricz Boldizsár 2002 Győr 14
8 Palatinusz Zoltán 1999 Cibakháza 14
9 Gombás Ádám 2002 Győr 13
10 Tóth Vince 2001 Pirvám Zanat 10
11 Szita Tamás 2000 Balatonfüred 5
Ifjúsági hölgyek
1 Inhof Lili 2002 Veszprémi Triatlon Egylet 25
2 Frank Lilla 2001 Veszprémi Triatlon Egylet 20
3 Czefernek Dorka 2001 Bábolna 15
4 Szabó Tímea 2001 Székesfehérvár 10
5 Tóth Emma 1999 Pirvám Zanat 10
Felnőtt férfiak
1 Szunyogh Péter 1986 Lenti 162
2 Kocsis Tamás 1982 Veszprém 106
3 Kapocsi Gergely 1986 Budapest 80
4 Steigler Tibor 1992 Bánd 59
5 Hegyi Péter 1981 ZASZ 57
6 Sáska István 1985 Veszprém 50
7 Pavelka Dávid 1989 Öskü 49
8 Polcsák Gábor 1980 Nyúl 40
9 Mada Attila 1982 Győr 39
10 Szittya Csaba 1982 Fitten Várpalotáért 39
11 Tömböly Dávid 1991 Trail Running Győr 35
12 Erdei András 1985 Budapest 34
13 Balom Soma 1998  Evolúció KSE Kisbér 32
14 Szabó Péter 1989 Bushido Aikido SE 32
15 Timár Dávid 1991 Öskü 30
16 Éles András 1991 GOC 30
17 Karsai Bence 1990 Székesfehérvár 29
18 Kiss Tibor 1984 Balatonfőkajár 25
19 Ródler Zsolt 1980 Szombathely 25
20 Szabó Sándor 1993 Hegyalja2050 SE 25
21 Tóth Benedek 1993 Pécs 25
22 Holczmann Ádám 1989 Wellnessbau Balatonalmádi 24
23 Baranyi Áron 1984 Nagykanizsa 23
24 Farkas Ádám 1987 kaposvári Atlétikai Club 23
25 Benke György 1987 Sopron 20
26 Határ Máté 1983 Nagylók 20
27 Mátyus László 1982 Nagykovácsi 20
28 Molnár Árpád 1981 Érd 19
29 Szakács András 1991 Sárbogárd 19
30 Boták Tamás 1982 Szigetszentmiklós 17
31 Dr. Törzsök Péter 1984 Salzburg 17
32 Lauscher Bence 1988 Győr 17
33 Priegl Csongor 1997 Sashegyi Gepárdok 17
34 Zádori Roland 1984 Budapest 17
35 Babcsán Ákos 1980 Balassagyarmat 16
36 Klemensits Tamás 1988 Dunakiliti 16
37 Bartók Zoltán 1981 Budapest 15
38 Gőgös Krisztián 1981 Pápa 15
39 Horváth Csaba 1980 Bábolna 15
40 Kemenczei Ábel 1988 Győr 15
41 Kiss Attila 1983 Lukácsháza 15
42 Molnár Róbert 1987 Balatonakarattya 15
43 Méhes Áron 1980 Budapest 15
44 Rausz Péter 1981 Esztergomi futómûvek 15
45 Sallay Gábor 1982 Győr 15
46 Virág Ádám 1993 Kecskemét 15
47 Dely Csaba 1987 Veszprém 14
48 Elekes Dávid 1995 Kisbér 14
49 Foki Péter 1988 Sopron 14
50 Gál Zoltán 1989 Gödöllő 14
51 Iváncza Zsolt 1980 Gyömöre 14
52 Szabados Gergely 1990 Kecskemét 14
53 Szimandl Barna 1982 Subsonic 14
54 Griecs Péter 1980 Budaörs 13
55 Jencski Tamás 1980 Varpalota 13
56 Marosi Gábor 1982 Szeged 13
57 Pintér Gábor 1989 Győr 13
58 Rebbenszki Gábor 1991 Budaörs 13
59 Rácz Rodrigó 1982 Fuss a Jövődért Egyesület 13
60 Szakács Ádám 1987 Sárbogárd 13
61 Varga Tibor 1987 Győri Futoltók 13
62 Verasztó Bálint 1983 Szergény 13
63 Happ Oliver 1986 Veszprémi Triatlon Egylet 12
64 Horváth Csaba 1982 Győr 12
65 Nagy Attila 1985 Budapest 12
66 Polonkai Lajos 1982 Hegyeshalom 12
67 Solcz Tamás 1983 Solcz Cycling 12
68 Szabó Balázs 1989 Győr 12
69 Szedmák Péter 1984 Veszprém 12
70 Béres Sándor 1982 Budapest 11
71 Diós Zsolt 1984 Töltéstava 11
72 Feitscher András 1993 Berhida 11
73 Galamb Péter 1985 Komárom 11
74 Gyöngyösi István 1982 SZV 11
75 Horváth Áron 1980 Győr 11
76 Kaluz Ákos Bertalan 1981 Honvéd Szondi SE 11
77 Szalay Attila 1980 Mosonmagyaróvár 11
78 Szécsi Tamás 1988 Győrújbarát 11
79 Fügedi Tibor 1989 Szolnok 10
80 Greiling András 1989 Győr 10
81 Gricz Marcell 1996 Győr 10
82 Major Gellért 1980 Honvéd Arrabona SE 10
83 Malcsik István 1990 Ács 10
84 Pinkova Mihály 1982 Győr 10
85 Polcsák Balázs 1981 Veszprémvarsány 10
86 Rácz Richárd 1984 Fuss a Jövődért Egyesület 10
87 Szikra László 1981 Érd 10
88 Zsédely Roland 1994 Ete 10
89 Baranyai Gergely 1982 Rajka 9
90 Demetrovics Máté 1985 Pér 9
91 Halász Csaba Olivér 1982 Tatabánya 9
92 Kelemen Károly 1982 Budapest 9
93 Kiss Zoltán 1995 Balatonkenese 9
94 Markó Csaba 1981 Mosonmagyaróvár 9
95 Nagy Richárd 1995 Fuss a Jövődért Egyesület 9
96 Prohászka Ákos 1981 575team 9
97 Turbucz György 1993 Komárom 9
98 Bognár Róbert 1990 Székesfehérvár 8
99 Fazekas Tamás 1981 VESC 8
100 Győrfi András 1987 Ghettogym 8
101 Mérei Tamás 1983 Budapest 8
102 Nagy László 1980 Team Chio / Győr 8
103 Török István 1990 Balatonfüred 8
104 Vittman Mátyás 1988 Mozgáspont SE 8
105 Androsovics András 1985 Marcali 7
106 Farkas Gábor 1988 Veszprém 7
107 Heilig Dániel 1992 Alsóörs 7
108 Kardos Zoltán 1983 Áporka 7
109 Németh István 1980 Spartan Training Group Kisbér 7
110 Polák Zsolt 1982 Csór 7
111 Rüll Gábor 1980 Székesfehérvár 7
112 Szaszkó Elek 1985 Újszász 7
113 Szili László 1990 Honvéd Arrabona SE 7
114 Szûcs Dávid 1987 VTE 7
115 Billig Gábor 1981 Kisb?r 6
116 Hajdu Balázs 1982 Győr 6
117 Kovács Péter 1982 Győr 6
118 Somodi Nagy Szabolcs 1981 Járókelő 6
119 Szabó Csaba 1988 Márkó 6
120 Szalóky Attila 1986 Nemesszalók 6
121 Végh Attila 1996 Fitten Várpalotáért 6
122 Végh Pál Róbert 1983 Komárom 6
123 Baranyai Gusztáv 1995 Rajka 5
124 Bognár Zoltán 1980 Győr 5
125 Csizmadia Zoltán 1992 fehérvárcsurgó 5
126 Deák László 1980 Baks 5
127 Kaposvári Péter 1981 SZEGED 5
128 Képesi Attila 1993 Bősi Futóklub 5
129 Leclercq Mathieu 1993 Veszprém 5
130 Magda István 1995 Székesfehévár 5
131 Alexandre Damien 1989 Veszprém 4
132 Borbás Barnabás 1980 Olcsva 4
133 Federics Péter 1986 Dorogi Futókör Sportegyesület 4
134 Gricz Barnabás 1998 Győr 4
135 Kántor Márk 1994 Budapest 4
136 Képesi József 1990 Bősi Futóklub 4
137 Nagy Róbert 1982 Litér 4
138 Sokhegyi Erik 1986 Balatonakali 4
139 Varga László 1987 Wellnessbau Balatonalmádi 4
140 Dőry Ádám 1992 Balatonfüred 3
141 Flechner Gábor 1987 Jánossomorja 3
142 Molnár Norbert 1982 MVM SE 3
143 Vass Ádám 1985 Győr 3
144 Bokodi-Oláh Gergely 1980 Erd 2
145 Garai Csaba 1983 Érd 2
146 Monory Dániel 1992 Budapest 2
147 Takács Péter Ákos 1988 Veszprém 2
148 Doma Dávid Csaba 1989 Balatonalmádi 1
Felnők nők
1 Nagy-Szekula Mónika 1988 Honvéd Arrabona SE 105
2 Gyergyák Éva 1981 Pétfürdő 82
3 Leé Diána 1982 Veszprém 81
4 Szalay Judit 1982 Hegykő 54
5 Tilinger Melinda 1980 Veszprém 52
6 Viczina Beáta 1980 Öskü 43
7 Pózna Anna 1992 GOC 40
8 Pavelka Alexandra 1991 Öskü 36
9 Horváthné Bolla Júlia 1981 Gyömöre 29
10 Kapocsi-Kurdi Csilla 1989 Budapest 29
11 Solcz-Ujvári Magdolna 1983 Solcz Cycling 29
12 Józsa Rebeka 1997 Ács 27
13 Kocsisné Szulik Tímea 1982 Veszprém 27
14 Dr. Falus Adrienn 1983 Run & Troll 26
15 Horváth Tímea 1994 Budapesti Honvéd SE 25
16 Majtényi Zsófia 1989 Győr 25
17 Petróczy Anna 1994 Solymár 25
18 Posztós Kitti 1995 Budapest 25
19 Poór Brigitta 1989 Sopron 25
20 Kadlecsik Angela 1989 Sárbogárd 24
21 Fehér Judit 1987 MozgásPont SE 22
22 Gáspár Anita 1982 Öskü 21
23 Dr. Árvay Zsuzsa 1986 Budapest 20
24 Fekete Anna 1989 Gödöllő 20
25 Szabó Szandra 1991 Veszprém 20
26 Viniczai Beáta 1980 Öskü 20
27 Kőhidi Csilla 1992 Terepsport Club SE 17
28 Tischler Barbara 1985 Székesfehérvár 17
29 Baltai Bettina 1990 Veszprém 15
30 Gaál Barbara 1998 Ács 15
31 Nemeskéri Júlia 1980 Bodajk 15
32 Németh Beáta 1983 Pécs 15
33 Szabó Mercédesz 1994 Veszprém 15
34 Szigethi Ibolya 1985 SR SE 15
35 Vinicza Beáta 1980 Öskü 15
36 Vértesy Ági 1981 Budapest 15
37 Horváth Orsolya 1992 Budapest 14
38 Magyar Ágnes 1985 Subsonic 14
39 Róth Zsófia Nelli 1992 Lovasberény 14
40 Zámbó Renáta 1987 Marathon TKE Várpalota 14
41 Cordier Eszter 1986 Budapest 13
42 Demeter Veronika 1984 Budapest 13
43 Drimmer Anna 1988 Vasvár 13
44 Dániel Viktória 1996 Győr 13
45 Müllner Ágnes 1984 Honvéd Arrabona SE 13
46 Papp Judit Evelin 1985 Budapest 13
47 Petres-Szûcs Tünde 1983 Maraton TKE 13
48 Somogyi Zsófia 1985 Veszprémi Triatlon Egylet 13
49 Balogh Szabina 1984 Tapolcai Trappolók 12
50 Hadnagy-Volf Mónika Tímea 1983 Kisbér 12
51 Kiss Borbála 1986 Budapest 12
52 Ludányi Erika 1991 Hernád 12
53 Nagy Katalin (Pomáz) 1985 Pomáz 12
54 Szabó Melinda 1985 Böhönye 12
55 Szabó Rózsa 1981 SANKUDO SE 12
56 Sörös Réka 1993 Dég 12
57 Udvardi Anita 1992 Győr 12
58 Harda Vivien 1993 Budapest 11
59 Király Katalin Kinga 1981 Vedac 11
60 Nagy Enikő 1990 Mosonudvar 11
61 Nagy Orsolya 1996 Soltvadkert 11
62 Szunyog Dóra 1988 Székesfehérvár 11
63 Tüske Gyöngyi 1987 Budapest 11
64 Baranyai Ágnes 1987 Budapest 10
65 Büki Alexandra 1990 Szeged 10
66 Dudás Anita 1986 Gazella Team 10
67 Herczig Veronika 1980 Győr 10
68 Hidasi Petra 1981 Veszprém 10
69 Király Kinga 1981 VEDAC 10
70 Majtényi Eszter 1992 Győrújbarát 10
71 Pávelka Alexandra 1991 Öskü 10
72 Szalay Rita 1982 Hegykő 10
73 Szekeres Mariann 1983 Veszprémi Triatlon Egylet 10
74 Böröczné Répás Anita 1990 Veszprém 9
75 Czerján Tímea 1991 Veszprém 9
76 Gyenes Fruzsina 1981 Budapest 9
77 Makovics Dóra 1982 Budapest 9
78 Schmid Viktória 1984 Fuss a Jövődért Egyesület 9
79 Tóth Anita 1986 Budapest 9
80 Bókkonné Kincs Lilla 1989 Veszprém 8
81 Fodor Brigitta 1995 Székesfehérvár 8
82 Jobbágyiné Budai Henrietta 1981 Fehérvárcsurgó 8
83 Kormos Melinda 1985 Kangoo Club Várpalota 8
84 Kánya Annamária 1985 Bajna 8
85 Mikoláné Fekete Mária 1990 Gazella Team 8
86 Regényi-Süveg Nóra 1996 Dunaalmás 8
87 Csapó Zsuzsanna 1987 Sopron 7
88 Csermák Nikoletta 1989 Gyenesdiás 7
89 Dömötör Edina 1986 Kóny 7
90 Spengler Adrienne 1980 Suhanj! Alapítvány 7
91 Szinger Mónika 1986 TTT-HSE Tata 7
92 Buczkó Beáta 1989 Érd 6
93 Csollány Henrietta 1983 Érd 6
94 Kecskés-Milkovits Judit 1985 Mosonmagyaróvár 6
95 Lenner Vivien 1991 Hárskút 6
96 Bata Kinga 1982 Budapest 5
97 Griesigné Dr. Varga Nikolett 1980 Szerecseny 5
98 Kis Viktória 1988 Polgárdi 5
99 Varga Vera 1980 Veszprémi Triatlon Egylet 5
100 Fábián Edina 1983 Horn-Bercsényi DSE 4
101 Nagy Katalin 1985 Dömsöd 4
102 Simon Beatrix 1986 Veszprémi Triatlon Egylet 4
103 Ungváry-Major Bernadett 1981 Veszprém 4
104 Dancsó Anna 1983 Kistarcsa 3
105 Horváth Fülei Réka 1984 Veszprém 3
106 Juhász-Nagy Julietta 1992 Balatonalmádi 3
107 Klojbert Alexandra 1987 Budapest 3
108 Pataki Judit 1982 Csókakő 3
109 Patocskai Lunk Eszter 1985 Bakonyszentlászló 3
110 Benkiné Dukai Mónika 1993 Fut a Fertő 2
111 Szabó Emese 1980 ZTC 2
112 Koós Diána 1988 VeszpRUN 1
113 Mekota Anett 1982 Székesfehérvár 1
114 Simon Valentina 1995 Ajka 1
Szenior férfiak
1 Dr. Gyarmati Erik 1974 Székesfehérvár 82
2 Koródi Gábor 1977 Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE 82
3 Tehel Tibor 1974 Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE 78
4 Bácskai Zoltán 1970 Herend 69
5 Pap Zoltán 1979 Győr 62
6 Henzel Péter 1977 Mosonmagyaróvár 59
7 Balogh Ferenc 1975 Simontornya 57
8 Búcsú Dénes 1979 Várpalota 45
9 Bognár Zsolt 1979 Honvéd Arrabona SE 44
10 Ulrich Balázs 1975 Extreme Trail Hungary SE 42
11 Gáspár Ferenc 1971 Veszprémi Triatlon Egylet 41
12 Bodócs Zsolt 1973 Szombathely 34
13 Györgyi Péter 1970 Pápa 30
14 Németh-Bucsi István 1977 Úrhida 28
14 Badics István 1974 Klári néni futóiskolája 28
14 Koczkás Péter 1976 Csallóközaranyos 28
17 Pató László 1973 Budapest 27
17 Sári Viktor 1977 Balatonfüred 27
19 Cseke Gergely 1973 Biatorbágy 26
20 Denk Róbert 1979 Veszprémi Triatlon Egylet 25
20 Hegyi Péter 1974 Győr 25
20 Kozma Szabolcs 1974 Ajka 25
20 Schmidt Norbert 1976 Terepsport Club SE 25
20 Szabó Gábor 1976 Sashegyi Gepárdok 25
20 Tróbert Zsolt 1979 Veszprém 25
26 Csordás Imre 1973 Győr 24
27 Nyevrikel Lajos 1975 Honvéd Arrabona SE 23
28 Csizmadia András 1971 Felsőörs 21
29 Ary Bence 1971 Budapest 20
29 Engelbrecht Zoltán 1977 Esztergomi futómûvek 20
29 Fazekas Mihály 1979 Dömsöd 20
29 Ferenczi Balázs 1978 Telki 20
29 Kauker Ákos 1971 Balatonszőlős 20
29 Pintér Ferenc 1970 Budapest 20
29 Tóth Zoltán 1978 Komárom 20
36 Bánki Róbert 1974 Alba Triatlon SE 19
36 Varga András 1970 Veszprém 19
38 Berta Ákos 1974 Pápa 17
38 Németh István 1972 Kimle 17
38 Ujhelyi Zoltán 1976 Győr 17
38 Zsoldos Csaba 1976 Komárom 17
42 Tódor Levente 1979 Wellnessbau Balatonalmádi 16
43 Ary Benedek 1971 CoffeeRUN SE 15
43 Beke Attila 1978 SANKUDO SE 15
43 Gémes Krisztián 1975 Wellnessbau Balatonalmádi 15
43 Kováts György 1978 Ajka 15
43 Szegedi Tamás 1974 Berenhidai HP Baranta E. 15
48 Teket Attila 1972 Pápa 15
49 Tóth László 1976 Veszprém 15
50 Almás Attila 1971 Budapest 14
51 Anisity István 1979 Szeged 14
52 Gruber István 1974 Siófok 14
53 Kovács Attila 1976 Budapest 14
54 Mezei Zoltán 1975 Pilisvörösvár 14
55 Ács Béla 1972 Várpalota 14
56 Beke József 1970 Székesfehérvár 13
57 Koch Bálint 1977 Velence 13
58 Markovics Sándor 1974 Budapest 13
59 Mózes Géza 1974 Cegléd 13
60 Angyaláti Ákos 1976 GYTSE 12
60 Fehér Zoltán 1976 Kistarcsa 12
60 Futó László 1979 Győr 12
60 Geosits Zoltán 1978 Szentpéterfa 12
60 Tomaj László 1974 Szombathely 12
60 Ágota András 1978 Budapest 12
66 Faller Ákos 1975 Pápa 11
66 Iványi Kornél 1973 Futórózsák Mosonmagyaróvár 11
66 Mádi János 1971 Sárbogárd 11
66 Nagy László 1979 Győrújbarát 11
66 Vári József András 1975 Veszprém 11
71 Damsits Krisztián 1974 Székesfehérvár 10
71 Hegedüs János 1974 Tapolcai Trappolók 10
71 Nagy János 1970 Ajka 10
71 Papp Róbert 1972 Győr 10
71 Pató Tamás 1977 Budapest 10
71 Szobotka László 1975 NYVSC 10
71 Vass Peti 1979 Győrújbarát 10
71 Vági Balázs 1971 Székesfehérvár 10
79 Fekete Krisztián 1979 Csorna 9
79 Gombás Péter 1974 Győr 9
79 Horváth Ferenc 1970 Tatabánya 9
79 Horváth-Takács Róbert 1974 Velencei Tavi Életmód Klub 9
79 Kovács Zoltán 1975 Csókakő 9
79 Potó Gyula András 1974 Kaposvári AC 9
79 Sas Gábor 1973 Budapest 9
79 Sárai Csaba 1976 Tatabánya 9
79 Tuba-Szenes Péter 1974 Szentkirályszabadja 9
79 Végh Zsolt 1971 Fitten Várpalotáért 9
89 Babos Csaba 1974 Veszprémi Triatlon Egylet 8
91 Dr. Kovács Péter 1973 Gyöngy Fitness Dunaföldvár 8
92 Galambos Gyula 1972 Nyúl 8
93 Gulyás Zoltán 1974 Suhanj! 8
94 Osvald Zsolt 1973 Fitten Várpalotáért 8
95 Pavlik Gábor 1975 Székesfehérvár 8
96 Petres Gyula 1978 Marathon Tke 8
97 Sáringer Gyula 1978 Nyúl 8
98 Bognár Ákos 1970 Fitten Várpalotáért 7
99 Fürstand Attila 1973 Budapest 7
100 Görföl Károly 1979 Balatonfüred 7
101 Jónás Krisztián 1974 Gyál 7
102 Tyápay Balázs 1977 Ajka 7
103 Zsámbok Krisztián 1975 Veszprém 7
104 König Ferenc 1977 Pécs 6
105 Pap Ferencz 1970 Szigetszenmiklos 6
106 Rogács Csaba 1975 Vámosszabadi 6
107 Rédl Attila 1979 Enying 6
108 Szombath Attila 1971 Székesfehérvár 6
109 Sövegjártó Etele 1970 Sóly 6
110 Antalka Zsolt 1970 Fitten Várpalotáért 5
111 Martinek Ferenc 1979 Veszprém 5
112 Szélinger Péter 1974 Budapest 5
113 Bognár Sándor 1973 Veszprém 4
114 Hernádi László 1976 Győr 4
115 Korognai Dávid 1977 Győrújbarát 4
116 Kovács Alajos 1977 Budapest 4
117 Major Attila 1975 Ajka 4
118 Neszveda Péter 1975 Szigetmonostor 4
119 Vipler Imre 1973 Várvölgy 4
120 Bach Krisztián 1976 Budapest 3
121 Borbély Krisztián 1975 Veszprém 3
122 Bíró Zoltán 1979 Kecskemét 3
123 Gesztesi Tamás 1972 Szomód 3
124 Pirik Gyula 1974 Sárszentmihály 3
125 Horváth Gábor 1977 Veszprém 2
126 Laczkó Tibor 1976 Győr 2
127 Tóth Attila 1972 Pirvám Zanat 2
128 Béndek Péter 1974 Veszprém 1
129 Juhász Gábor 1975 Szolnok 1
130 Pozsgai Tamás 1975 Felsőörs 1
Szenior hölgyek
1 Csernus-Lukács Edina 1976 Szeged 110
2 Kelemen Nóra 1972 Balatonkenese 107
3 Bene Viktória 1978 Veszprém-Kádárta 102
4 Némethné Killer Zsanett 1977 Nagylók 87
5 Valkó Veronika 1978 Honvéd Arrabona SE 74
6 Szigetfy Ildikó 1976 Herkules SE Balatonalmádi 73
7 Veingartner Ágnes 1977 Veszprém 69
8 Cseke-Nagy Bernadett 1975 Biatorbágy 53
9 Ispán Erika 1970 Gárdony 45
10 Bedi Orsolya 1978 Győrújbarát 42
11 Varga Zita 1972 Ács 38
12 Papp Marianna 1971 Székesfehérvár 35
13 Bonyhádi Szilvia 1975 Veszprém 31
14 Dr. Mayr Ildikó 1971 Sopron 26
15 Rugovicsné Végh Szilvia 1974 Gyulafirátót 26
16 Bognár Katalin 1979 Úrhida 24
17 Pozsonyi Andrea 1979 Győr 24
18 Lázár-Komiszár Anita 1979 Veszprém 23
19 Horváthné Kercza Virág 1978 Nyalka 22
20 Vasáros Lívia 1970 Komárom 22
21 Haller Orsolya 1972 Coffeerun 21
22 Véghelyi Anita 1971 Veszprém 21
23 Hajdu Krisztina 1971 Szombathely 20
24 Varga Csilla 1976 Veszprém 20
25 Vockné Czirfusz Brigitta 1974 Gic 20
26 Jeszenszkyné F. Orsolya 1975 Budapest 19
27 Borszukovszki Anita 1975 Budapest 17
28 Goda Annamária 1978 Budapest 17
29 Horváthné Kalmár Katalin 1977 Veszprém 17
30 Csiló Krisztina 1977 Budapest 15
31 Csőke Erika 1976 Mór 15
32 Kalmár Katalin 1977 Veszprémi Triatlon Egylet 15
33 Szenteleki Renáta 1973 Ábrahámhegy 15
34 Cservenka Judit 1971 Veszprém 14
35 Mózes Annamária 1972 Cegléd 14
36 Balogh Maja 1978 Bodajk 13
37 Czechmeister Szilvia 1970 Győr 13
38 Ertli Krisztina 1977 Ugod 13
39 Kőrös Anikó 1977 Balatonalmádi 13
40 Nagyné Varga Henrietta 1979 Rábacsanak 13
41 Paálné Koór Lilla 1977 Győr 13
42 Tokodi Zsuzsanna 1979 Érd 13
43 Dánielné Harcsa Ildikó 1970 Győr 12
44 Helmeczi Zsuzsa 1978 Balatonfüred 12
45 Marton Klaudia 1978 Budapest 12
46 Mezeiné Topa Orsolya 1976 Pilisvörösvár 12
47 Németh Annamária 1976 Veszprém 12
48 Szlatki Gabriella 1976 Hérics TTSE 12
49 Jónásné Vitkóczi Tímea 1977 Gyál 11
50 Nyikos Andrea 1979 Balatonfüred 11
51 Samu Annamária 1970 Kisbér 11
52 Vécsei Mónika 1979 Tovafutok 11
53 Antalné Renner Irén 1979 Tapolcai Trappolók 10
54 Bognárné Mórocz Viktória 1975 Fitten Várpalotáért 10
55 Gyebnár Éva 1979 Békéscsaba 10
56 Molnár Katalin 1975 Budapest 10
57 Szakács Gyöngyvér 1974 Ács 10
58 Szilárd Katalin 1976 Veszprém 10
59 Torma Éva 1976 Balatonfüred 10
60 Fa Katalin 1979 Budapest 9
61 Költő Réka 1974 Varpalota 9
62 Rohonczi Tünde Katalin 1972 Dég 9
63 Szabó Gabriella 1973 Suhanj! Alapítvány 9
64 Szabó Gabriella 1977 Cserszegtomajfutás SE 9
65 Antalka Zsoltné 1973 Fitten Várpalotáért 8
66 Csetneki Ildikó 1978 Budapest 8
67 Dr. Darázs Barbara 1975 Budapest 8
68 Koródiné Ughy Zsófia 1976 Záróbusz Felvezetők ESK 8
69 Puskás Erika 1977 Balatonfüred 8
70 Szabó Lívia 1974 Székesfehérvár 8
71 Wirth Aliz 1975 Budapest 8
72 Kis Viktória 1974 Budapest 7
73 Koczó Magdolna 1976 Fehérvárcsurgó 7
74 Ormosné Surányi Katalin 1971 Gyál 7
75 Szentes Veronika 1972 Borzavár 7
76 Vajdai Tünde 1979 FuTeam SE 7
77 Boták Melinda 1979 Szigetszentmiklós 6
78 Jónási Andrea 1970 Tatabánya 6
79 Németh Krisztina 1974 Pápa 6
80 Péter Eszter 1979 Szombathely 6
81 Tőkés Renáta 1979 Veszprém 6
82 Varga Ágnes 1975 InMusic Balance Running Team 6
83 Csőgörné Fáth Szilvia 1975 Veszprémfajsz 5
84 Hegyes Tünde 1971 Veszprém 5
85 Joó Barbara 1977 Szombathely 5
86 Pékné Raáb Izabella 1973 Székesfehérvár 5
87 Péterfia Kata 1977 Budapest 5
88 Gunther-Nyitrai Kriszta 1976 Öskü 4
89 Muladi-Piros Gabriella 1979 Piros Életmód és Sportegyesület 4
90 Tóth Anett 1974 Győr – Ménfőcsanak 4
91 Hende Judit 1974 Szombathely 3
92 Engler Mariann 1978 Baja 2
93 Németh Annamária 1977 Veszprém 2
94 Kovács Bernadett 1974 Sopron 1
95 Prunner Zsuzsi 1974 Szigetszentmiklós 1
Masters férfiak
1 Szûcs Ervin 1963 Roverservis 107
2 Szatzker Csaba 1963 Kincsesbánya 98
3 Fülöp Attila 1966 Győr 62
4 Bosio Renzo 1966 Bergamo 54
5 Szemán János 1969 Vedac 38
6 Takács György 1960 Veszprém 33
7 Határ Csaba 1963 Oroszlány 30
8 Milus Péter 1968 Győrújbarát 29
9 Varga Elemér 1969 Veszprémi Triatlon Egylet 29
10 Beke Béla 1963 SANKUDO SE 25
11 Csorba Gábor 1969 Badacsonytördemic 25
12 Vaszary András 1968 Mosonmagyaróvár 25
13 Jeszenszky László 1969 Budapest 24
14 Pózna András 1965 Pétfürdő 24
15 Horváth Attila 1967 Pápa 20
16 Németh István 1967 Bakonyszentlászló 20
17 Pongrácz Tamás 1960 Bagod 20
18 Simon László 1963 Várpalota 20
19 Teleki György 1963 Szabadka 20
20 Tóth László Ákos 1962 Pécs 20
21 Dékány Ferenc 1969 V.K.F.-Várpalota Környékén Fut 20
22 Dr. Gonda Péter 1966 Kéthely 17
23 Kisch Elemér 1968 AM Lichtfeld 17
24 Verebesi László 1966 MazsiGoo Team 17
25 Barabás Ferenc 1966 Ösvényfutás-Sopron 15
26 Erdőssy István 1966 Pannonhalma 15
27 Somogyi Károly 1964 Fehervari Hobbi Futosuli 15
28 Vaszari András 1968 Börcs 15
29 Dorka István 1968 Kisapostag 14
30 Fürjes József 1969 Székesfehérvár 14
31 Hegedüs István 1962 Székesfehérvár 14
32 Horváth Csaba Gyula 1965 Futóbarátok Győr 14
33 Józsa János 1968 Ács 14
34 Domokos József 1964 Kaposvár 13
35 Magyar Gábor 1961 Balatonendréd 13
36 Resperger Gábor 1967 Pereszteg 13
37 Sándor Csaba 1963 Nagylók 13
38 Kemény Zoltán 1969 Kápolnásnyék 12
39 Nagy György 1967 Székesfehérvár 12
40 Sulyok Tamás 1969 Szombathely 12
41 Horváth Zsolt 1969 Hajmáskér 11
42 Dely Péter 1969 Veszprémi Triatlon Egylet 10
43 Pesti Attila 1966 Csókakő 10
44 Fülöp Gábor 1967 SR SE 9
45 Speier Gábor 1969 Nyergesújfalu 9
46 Szakács András 1962 Sárbogárd 9
47 Varga Attila 1965 Veszprém 9
48 Makk Imre 1964 Paks 8
49 Wimmer László 1960 Futapét 8
50 Király Mátyás 1969 Bősi Futóklub 7
51 Vajthó László 1968 Veszprém 7
52 Báthory Balazs 1968 Tri-Ászok 6
53 Tari János 1964 Székécs SzKI 5
54 Hraboczki Márton 1966 Háromhuta 4
55 Kisbajcsi András 1963 Várpalota 2
56 Marton Ervin 1966 Budapest 1
Masters hölgyek
1 Kempa-Tóth Angéla 1968 Tatabánya 66
2 Mong Márta 1964 Lovasberény 56
3 Kelő Sára 1966 Budapest 40
4 Kovács Istvánné 1967 Bánd 34
5 Demény Hajnalka 1963 Zirc 29
6 Szentirmai Enikő 1969 EX-T SE 25
7 Gazda Ildikó 1963 Budapest 20
8 Magyar Krisztina 1968 Siófok 20
9 Sándor Éva 1969 Bősi Futóklub 17
10 Petőczné Krétay Edit 1961 Győr 15
11 Suba Krisztina 1968 Budapest 15
12 Szőke Eszter 1963 Klári néni futóklubja 14
13 Leskovics Andrea 1968 Budapest 13
14 Werstroh Mónika 1968 Pápa 13
15 Siklódi Enikő 1969 Budapest 12
16 Kókai Mária 1967 Budapest 11
17 Szabó Rita 1966 Székesfehérvár 11
18 Kirschner Ágnes 1963 Székesfehévár 10
Veterán férfiak
1 Hajdú István 1955 Mecsek Maraton Team 188
2 Szám Lajos 1956 Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE 156
3 Koren Pál 1953 Futapest 99
4 Lovasi Gábor 1956 Veszprém 87
5 Nemsics Ákos 1958 Csipkerek 82
6 Mitru László 1953 Csókakő 64
7 Földesi József 1957 Tapolcai Trappolók 37
8 Szabó Csaba 1959 Százhalombatta 28
9 Jankó Tamás 1958 Hegyisport Szentendre Egyesüle 25
10 Lohn Miklós 1956 Futapest 25
11 dr. Kovács Attila 1958 Bicske 25
12 Vincente Rodrigo 1956 Budapest 15
13 Balogh József 1948 Bodajk 14
14 Kudla László 1955 Budapest 14
15 Richter Ferenc 1938 Budapest 14
16 Róth Tibor 1959 Lovasberény 10
Veterán hölgyek
1 Szabó Csabáné 1959 Százhalombatta 40
2 Nemesné Berhát Anna 1957 Balatonalmádi 25

 

2 Comments

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.